UCA2C330MPD1TD
NichiconNichicon
UCA2C330MPD1TD Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UCA2C330MPD1TD
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 33UF 20% 160V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UCA2C330MPD1TD.pdf2.UCA2C330MPD1TD.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UCA2C330MPD1TD
Tau Wae UCA2C330MPD1TD Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 33UF 20% 160V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 326401 pcs Pepa Raraunga 1.UCA2C330MPD1TD.pdf2.UCA2C330MPD1TD.pdf
Putanga - Kua tohua 160V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.394" Dia (10.00mm)
Raupapa UCA Ripple Current @ Low Frequency 282.5mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 565mA @ 100kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Tape & Box (TB)
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa 493-13259-3
Tae Mahi -25°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 26 Weeks
Life @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.197" (5.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.846" (21.50mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 33µF 160V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C
Te kaha 33µF Nga tono General Purpose
Ngā Hua e hāngai ana
UCA2C330MPD
UCA2C330MPD
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 33UF 20% 160V RADIAL