UCA2C221MHD6
NichiconNichicon
UCA2C221MHD6 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UCA2C221MHD6
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 220UF 20% 160V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UCA2C221MHD6.pdf2.UCA2C221MHD6.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UCA2C221MHD6
Tau Wae UCA2C221MHD6 Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 220UF 20% 160V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 80374 pcs Pepa Raraunga 1.UCA2C221MHD6.pdf2.UCA2C221MHD6.pdf
Putanga - Kua tohua 160V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.709" Dia (18.00mm)
Raupapa UCA Ripple Current @ Low Frequency 700mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.4A @ 100kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa 493-16686
UCA2C221MHD6-ND
Tae Mahi -25°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 29 Weeks
Life @ Temp. 12000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.295" (7.50mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 1.043" (26.50mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 220µF 160V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 12000 Hrs @ 105°C
Te kaha 220µF Nga tono General Purpose
Ngā Hua e hāngai ana
UCA2C330MPD
UCA2C330MPD
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 33UF 20% 160V RADIAL
I roto i te taonga: 297436 pcs
Tikiake: UCA2C330MPD.pdf
RFQ
UCA2C220MPD
UCA2C220MPD
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 22UF 20% 160V RADIAL
I roto i te taonga: 313077 pcs
Tikiake: UCA2C220MPD.pdf
RFQ
UCA2C221MHD
UCA2C221MHD
Whakaahuatanga: CAP ALUM 220UF 20% 160V RADIAL