UCA2C101MHD
NichiconNichicon
UCA2C101MHD Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UCA2C101MHD
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 100UF 20% 160V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UCA2C101MHD.pdf2.UCA2C101MHD.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
350 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UCA2C101MHD
Tau Wae UCA2C101MHD Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 100UF 20% 160V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 70898 pcs Pepa Raraunga 1.UCA2C101MHD.pdf2.UCA2C101MHD.pdf
Putanga - Kua tohua 160V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.630" Dia (16.00mm)
Raupapa UCA Ripple Current @ Low Frequency 640mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.28A @ 100kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Tae Mahi -25°C ~ 105°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 33 Weeks Life @ Temp. 12000 Hrs @ 105°C
Te Whakahaere Arataki 0.295" (7.50mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 1.043" (26.50mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 100µF 160V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 12000 Hrs @ 105°C Te kaha 100µF
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
UCA2C100MPD1TD
UCA2C100MPD1TD
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 10UF 20% 160V RADIAL
I roto i te taonga: 357029 pcs
Tikiake: UCA2C100MPD1TD.pdf
RFQ
UCA2C101MHD1TN
UCA2C101MHD1TN
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 100UF 20% 160V RADIAL