UBY1V622MHL
NichiconNichicon
UBY1V622MHL Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UBY1V622MHL
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 6200UF 20% 35V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UBY1V622MHL.pdf2.UBY1V622MHL.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UBY1V622MHL
Tau Wae UBY1V622MHL Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 6200UF 20% 35V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 30712 pcs Pepa Raraunga 1.UBY1V622MHL.pdf2.UBY1V622MHL.pdf
Putanga - Kua tohua 35V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.709" Dia (18.00mm)
Raupapa UBY Ripple Current @ Low Frequency 3.188A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 3.75A @ 100kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa 493-14639
Tae Mahi -40°C ~ 135°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 29 Weeks
Life @ Temp. 3000 Hrs @ 135°C Te Whakahaere Arataki 0.295" (7.50mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 1.457" (37.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 19 mOhm @ 100kHz Whakaahuatanga Taipitopito 6200µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 19 mOhm @ 100kHz 3000 Hrs @ 135°C
Te kaha 6200µF Nga tono Automotive