UBY1V562MHL
NichiconNichicon
UBY1V562MHL Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UBY1V562MHL
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 5600UF 20% 35V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UBY1V562MHL.pdf2.UBY1V562MHL.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UBY1V562MHL
Tau Wae UBY1V562MHL Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 5600UF 20% 35V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 34901 pcs Pepa Raraunga 1.UBY1V562MHL.pdf2.UBY1V562MHL.pdf
Putanga - Kua tohua 35V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.630" Dia (16.00mm)
Raupapa UBY Ripple Current @ Low Frequency 3.341A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 3.93A @ 100kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa 493-14638
Tae Mahi -40°C ~ 135°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 23 Weeks
Life @ Temp. 3000 Hrs @ 135°C Te Whakahaere Arataki 0.295" (7.50mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 1.634" (41.50mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 19 mOhm @ 100kHz Whakaahuatanga Taipitopito 5600µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 19 mOhm @ 100kHz 3000 Hrs @ 135°C
Te kaha 5600µF Nga tono Automotive