UBY1V222MHL
NichiconNichicon
UBY1V222MHL Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UBY1V222MHL
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 2200UF 20% 35V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UBY1V222MHL.pdf2.UBY1V222MHL.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UBY1V222MHL
Tau Wae UBY1V222MHL Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 2200UF 20% 35V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 84930 pcs Pepa Raraunga 1.UBY1V222MHL.pdf2.UBY1V222MHL.pdf
Putanga - Kua tohua 35V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.492" Dia (12.50mm)
Raupapa UBY Ripple Current @ Low Frequency 2.175A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 2.9A @ 100kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa 493-14632
Tae Mahi -40°C ~ 135°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 22 Weeks
Life @ Temp. 3000 Hrs @ 135°C Te Whakahaere Arataki 0.197" (5.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 1.299" (33.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 28 mOhm @ 100kHz Whakaahuatanga Taipitopito 2200µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 28 mOhm @ 100kHz 3000 Hrs @ 135°C
Te kaha 2200µF Nga tono Automotive
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
UBY1V182MHL1TO
UBY1V182MHL1TO
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 1800UF 20% 35V RADIAL
I roto i te taonga: 84870 pcs
Tikiake: UBY1V182MHL1TO.pdf
RFQ
UBY1V222MHL6TN
UBY1V222MHL6TN
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 2200UF 20% 35V RADIAL
I roto i te taonga: 55691 pcs
Tikiake: UBY1V222MHL6TN.pdf
RFQ
UBY1V182MHL
UBY1V182MHL
Whakaahuatanga: CAP ALUM 1800UF 20% 35V THRUHOLE
Tikiake: UBY1V182MHL.pdf
UBY1V132MHL1TO
UBY1V132MHL1TO
Whakaahuatanga: CAP ALUM 1300UF 20% 35V RADIAL
Tikiake: UBY1V132MHL1TO.pdf
UBY1V222MHL6
UBY1V222MHL6
Whakaahuatanga: CAP ALUM 2200UF 20% 35V THRUHOLE