UBY1V132MHL
NichiconNichicon
Nichicon
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UBY1V132MHL
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 1300UF 20% 35V THRUHOLE
Ngā Rauemi: 1.UBY1V132MHL.pdf2.UBY1V132MHL.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
300 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UBY1V132MHL
Tau Wae UBY1V132MHL Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 1300UF 20% 35V THRUHOLE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 61629 pcs Pepa Raraunga 1.UBY1V132MHL.pdf2.UBY1V132MHL.pdf
Putanga - Kua tohua 35V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.492" Dia (12.50mm)
Raupapa UBY Ripple Current @ Low Frequency 1.656A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 2.76A @ 100kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Paa / Case Radial, Can
Tae Mahi -40°C ~ 135°C Momo Tae Through Hole
Te Tae Kaituku Taeke 26 Weeks Life @ Temp. 3000 Hrs @ 135°C
Te Whakahaere Arataki 0.197" (5.00mm) Teitei - Tae (Max) 0.846" (21.50mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 42 mOhm @ 100kHz Whakaahuatanga Taipitopito 1300µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 42 mOhm @ 100kHz 3000 Hrs @ 135°C
Te kaha 1300µF Nga tono Automotive