UBY1J391MHL
NichiconNichicon
Nichicon
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UBY1J391MHL
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua 63V 390UF 20% HIGH TEMP LEADED
Ngā Rauemi: UBY1J391MHL.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UBY1J391MHL
Tau Wae UBY1J391MHL Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga 63V 390UF 20% HIGH TEMP LEADED Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 140311 pcs Pepa Raraunga UBY1J391MHL.pdf
Putanga - Kua tohua 63V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.492" Dia (12.50mm)
Raupapa UBY Ripple Current @ Low Frequency 820mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.64A @ 100kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa 493-17745
Tae Mahi -40°C ~ 135°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 26 Weeks
Life @ Temp. 3000 Hrs @ 135°C Te Whakahaere Arataki 0.197" (5.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.846" (21.50mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 74 mOhm @ 100kHz Whakaahuatanga Taipitopito 390µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 74 mOhm @ 100kHz 3000 Hrs @ 135°C
Te kaha 390µF Nga tono Automotive