UBY1J252MHL
Hua Hua
Tau Wae: UBY1J252MHL
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua 63V 2500UF 20% HIGH TEMP LEADED
Ngā Rauemi: UBY1J252MHL.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UBY1J252MHL
Tau Wae UBY1J252MHL Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga 63V 2500UF 20% HIGH TEMP LEADED Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 44505 pcs Pepa Raraunga UBY1J252MHL.pdf
Putanga - Kua tohua 63V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.709" Dia (18.00mm)
Raupapa UBY Ripple Current @ Low Frequency 4.245A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 5.66A @ 100kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa 493-17744
Tae Mahi -40°C ~ 135°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 30 Weeks
Life @ Temp. 3000 Hrs @ 135°C Te Whakahaere Arataki 0.295" (7.50mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 1.634" (41.50mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 21 mOhm @ 100kHz Whakaahuatanga Taipitopito 2500µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 21 mOhm @ 100kHz 3000 Hrs @ 135°C
Te kaha 2500µF Nga tono Automotive