UBY1E302MHL
NichiconNichicon
Nichicon
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UBY1E302MHL
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 3000UF 20% 25V THRUHOLE
Ngā Rauemi: 1.UBY1E302MHL.pdf2.UBY1E302MHL.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
200 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UBY1E302MHL
Tau Wae UBY1E302MHL Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 3000UF 20% 25V THRUHOLE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 77100 pcs Pepa Raraunga 1.UBY1E302MHL.pdf2.UBY1E302MHL.pdf
Putanga - Kua tohua 25V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.492" Dia (12.50mm)
Raupapa UBY Ripple Current @ Low Frequency 2.61A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 3.48A @ 100kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Paa / Case Radial, Can
Tae Mahi -40°C ~ 135°C Momo Tae Through Hole
Te Tae Kaituku Taeke 24 Weeks Life @ Temp. 3000 Hrs @ 135°C
Te Whakahaere Arataki 0.197" (5.00mm) Teitei - Tae (Max) 1.043" (26.50mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 33 mOhm @ 100kHz Whakaahuatanga Taipitopito 3000µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 33 mOhm @ 100kHz 3000 Hrs @ 135°C
Te kaha 3000µF Nga tono Automotive