UBY1E512MHL
NichiconNichicon
UBY1E512MHL Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UBY1E512MHL
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 5100UF 20% 25V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UBY1E512MHL.pdf2.UBY1E512MHL.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UBY1E512MHL
Tau Wae UBY1E512MHL Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 5100UF 20% 25V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 57313 pcs Pepa Raraunga 1.UBY1E512MHL.pdf2.UBY1E512MHL.pdf
Putanga - Kua tohua 25V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.492" Dia (12.50mm)
Raupapa UBY Ripple Current @ Low Frequency 2.95A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 3.47A @ 100kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa 493-14625
Tae Mahi -40°C ~ 135°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 27 Weeks
Life @ Temp. 3000 Hrs @ 135°C Te Whakahaere Arataki 0.197" (5.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 1.634" (41.50mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 24 mOhm @ 100kHz Whakaahuatanga Taipitopito 5100µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 24 mOhm @ 100kHz 3000 Hrs @ 135°C
Te kaha 5100µF Nga tono Automotive