UBW1V471MHD1TO
NichiconNichicon
UBW1V471MHD1TO Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UBW1V471MHD1TO
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 470UF 20% 35V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UBW1V471MHD1TO.pdf2.UBW1V471MHD1TO.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UBW1V471MHD1TO
Tau Wae UBW1V471MHD1TO Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 470UF 20% 35V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 83390 pcs Pepa Raraunga 1.UBW1V471MHD1TO.pdf2.UBW1V471MHD1TO.pdf
Putanga - Kua tohua 35V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.492" Dia (12.50mm)
Raupapa UBW Ripple Current @ Low Frequency 665mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.33A @ 100kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Tape & Box (TB)
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa 493-13182-3
Tae Mahi -55°C ~ 135°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 25 Weeks
Life @ Temp. 3000 Hrs @ 135°C Te Whakahaere Arataki 0.197" (5.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Hapa 58 mOhms
Teitei - Tae (Max) 0.866" (22.00mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 470µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 3000 Hrs @ 135°C Te kaha 470µF
Nga tono Automotive
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
UBW1V331MPD1TD
UBW1V331MPD1TD
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 330UF 20% 35V RADIAL
I roto i te taonga: 119999 pcs
Tikiake: UBW1V331MPD1TD.pdf
RFQ
UBW2A100MPD1TA
UBW2A100MPD1TA
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 10UF 20% 100V RADIAL
I roto i te taonga: 136446 pcs
Tikiake: UBW2A100MPD1TA.pdf
RFQ
UBW1V471MHD
UBW1V471MHD
Whakaahuatanga: CAP ALUM 470UF 20% 35V RADIAL