UBW1V102MHD1TN
NichiconNichicon
UBW1V102MHD1TN Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UBW1V102MHD1TN
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 1000UF 20% 35V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UBW1V102MHD1TN.pdf2.UBW1V102MHD1TN.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UBW1V102MHD1TN
Tau Wae UBW1V102MHD1TN Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 1000UF 20% 35V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 43859 pcs Pepa Raraunga 1.UBW1V102MHD1TN.pdf2.UBW1V102MHD1TN.pdf
Putanga - Kua tohua 35V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.630" Dia (16.00mm)
Raupapa UBW Ripple Current @ Low Frequency 1.347A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 2.01A @ 100kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa 493-13179-1
Tae Mahi -55°C ~ 135°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 29 Weeks
Life @ Temp. 3000 Hrs @ 135°C Te Whakahaere Arataki 0.295" (7.50mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Hapa 31 mOhms
Teitei - Tae (Max) 1.063" (27.00mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 1000µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 3000 Hrs @ 135°C Te kaha 1000µF