UBT2V330MHD8TN
NichiconNichicon
Nichicon
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UBT2V330MHD8TN
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 33UF 20% 350V THRU HOLE
Ngā Rauemi: 1.UBT2V330MHD8TN.pdf2.UBT2V330MHD8TN.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UBT2V330MHD8TN
Tau Wae UBT2V330MHD8TN Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 33UF 20% 350V THRU HOLE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 69660 pcs Pepa Raraunga 1.UBT2V330MHD8TN.pdf2.UBT2V330MHD8TN.pdf
Putanga - Kua tohua 350V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.630" Dia (16.00mm)
Raupapa UBT Ripple Current @ Low Frequency 189mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 340.2mA @ 100kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Paa / Case Radial, Can
Tae Mahi -25°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Te Tae Kaituku Taeke 29 Weeks Life @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C
Te Whakahaere Arataki 0.295" (7.50mm) Teitei - Tae (Max) 1.063" (27.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 33µF 350V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 125°C
Te kaha 33µF Nga tono Automotive
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
UBT2V330MHD1TN
UBT2V330MHD1TN
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 33UF 20% 350V RADIAL
I roto i te taonga: 70577 pcs
Tikiake: UBT2V330MHD1TN.pdf
RFQ
UBT2V220MHD1TO
UBT2V220MHD1TO
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 22UF 20% 350V RADIAL
I roto i te taonga: 131751 pcs
Tikiake: UBT2V220MHD1TO.pdf
RFQ
UBT2V330MHD
UBT2V330MHD