UBT2V330MHD1TN
NichiconNichicon
UBT2V330MHD1TN Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UBT2V330MHD1TN
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 33UF 20% 350V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UBT2V330MHD1TN.pdf2.UBT2V330MHD1TN.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UBT2V330MHD1TN
Tau Wae UBT2V330MHD1TN Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 33UF 20% 350V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 70577 pcs Pepa Raraunga 1.UBT2V330MHD1TN.pdf2.UBT2V330MHD1TN.pdf
Putanga - Kua tohua 350V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.630" Dia (16.00mm)
Raupapa UBT Ripple Current @ Low Frequency 189mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 340.2mA @ 100kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa 493-13134-1
Tae Mahi -25°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 29 Weeks
Life @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C Te Whakahaere Arataki 0.295" (7.50mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 1.063" (27.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 33µF 350V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 125°C
Te kaha 33µF Nga tono Automotive
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
UBT2V100MPD8TD
UBT2V100MPD8TD
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 10UF 20% 350V THRU HOLE
I roto i te taonga: 120267 pcs
Tikiake: UBT2V100MPD8TD.pdf
RFQ
UBT2V330MHD
UBT2V330MHD
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 33UF 20% 350V RADIAL