UBT1E221MPD8TD
NichiconNichicon
Nichicon
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UBT1E221MPD8TD
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 220UF 20% 25V THRU HOLE
Ngā Rauemi: 1.UBT1E221MPD8TD.pdf2.UBT1E221MPD8TD.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UBT1E221MPD8TD
Tau Wae UBT1E221MPD8TD Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 220UF 20% 25V THRU HOLE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 210675 pcs Pepa Raraunga 1.UBT1E221MPD8TD.pdf2.UBT1E221MPD8TD.pdf
Putanga - Kua tohua 25V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.394" Dia (10.00mm)
Raupapa UBT Ripple Current @ Low Frequency 340mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 680mA @ 100kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Paa / Case Radial, Can
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Te Tae Kaituku Taeke 27 Weeks Life @ Temp. 5000 Hrs @ 125°C
Te Whakahaere Arataki 0.197" (5.00mm) Teitei - Tae (Max) 0.571" (14.50mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 220µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 125°C
Te kaha 220µF Nga tono Automotive