UBT1E102MHD8
NichiconNichicon
Nichicon
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UBT1E102MHD8
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 1000UF 20% 25V THRUHOLE
Ngā Rauemi: 1.UBT1E102MHD8.pdf2.UBT1E102MHD8.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
300 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UBT1E102MHD8
Tau Wae UBT1E102MHD8 Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 1000UF 20% 25V THRUHOLE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 69199 pcs Pepa Raraunga 1.UBT1E102MHD8.pdf2.UBT1E102MHD8.pdf
Putanga - Kua tohua 25V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.492" Dia (12.50mm)
Raupapa UBT Ripple Current @ Low Frequency 1.173A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.75A @ 100kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Paa / Case Radial, Can
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Te Tae Kaituku Taeke 27 Weeks Life @ Temp. 10000 Hrs @ 125°C
Te Whakahaere Arataki 0.197" (5.00mm) Teitei - Tae (Max) 1.063" (27.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 1000µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 125°C
Te kaha 1000µF Nga tono Automotive