UBT1C222MHD8TN
NichiconNichicon
Nichicon
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UBT1C222MHD8TN
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 2200UF 20% 16V THRUHOLE
Ngā Rauemi: 1.UBT1C222MHD8TN.pdf2.UBT1C222MHD8TN.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
250 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UBT1C222MHD8TN
Tau Wae UBT1C222MHD8TN Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 2200UF 20% 16V THRUHOLE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 78001 pcs Pepa Raraunga 1.UBT1C222MHD8TN.pdf2.UBT1C222MHD8TN.pdf
Putanga - Kua tohua 16V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.630" Dia (16.00mm)
Raupapa UBT Ripple Current @ Low Frequency 1.541A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 2.3A @ 100kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Paa / Case Radial, Can
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Te Tae Kaituku Taeke 33 Weeks Life @ Temp. 10000 Hrs @ 125°C
Te Whakahaere Arataki 0.295" (7.50mm) Teitei - Tae (Max) 1.063" (27.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 2200µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 125°C
Te kaha 2200µF Nga tono Automotive