UBT1C222MHD1TN
NichiconNichicon
UBT1C222MHD1TN Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UBT1C222MHD1TN
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 2200UF 20% 16V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UBT1C222MHD1TN.pdf2.UBT1C222MHD1TN.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UBT1C222MHD1TN
Tau Wae UBT1C222MHD1TN Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 2200UF 20% 16V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 89609 pcs Pepa Raraunga 1.UBT1C222MHD1TN.pdf2.UBT1C222MHD1TN.pdf
Putanga - Kua tohua 16V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.630" Dia (16.00mm)
Raupapa UBT Ripple Current @ Low Frequency 1.541A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 2.3A @ 100kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa 493-4495-1
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 33 Weeks
Life @ Temp. 10000 Hrs @ 125°C Te Whakahaere Arataki 0.295" (7.50mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Hapa 24 mOhms
Teitei - Tae (Max) 1.063" (27.00mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 2200µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 125°C Te kaha 2200µF