UBT1A471MPD8TD
NichiconNichicon
Nichicon
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UBT1A471MPD8TD
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 470UF 20% 10V THRU HOLE
Ngā Rauemi: 1.UBT1A471MPD8TD.pdf2.UBT1A471MPD8TD.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UBT1A471MPD8TD
Tau Wae UBT1A471MPD8TD Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 470UF 20% 10V THRU HOLE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 234326 pcs Pepa Raraunga 1.UBT1A471MPD8TD.pdf2.UBT1A471MPD8TD.pdf
Putanga - Kua tohua 10V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.394" Dia (10.00mm)
Raupapa UBT Ripple Current @ Low Frequency 340mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 680mA @ 100kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Paa / Case Radial, Can
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Te Tae Kaituku Taeke 27 Weeks Life @ Temp. 5000 Hrs @ 125°C
Te Whakahaere Arataki 0.197" (5.00mm) Teitei - Tae (Max) 0.571" (14.50mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 470µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 125°C
Te kaha 470µF Nga tono Automotive
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
UBT1C101MPD1TA
UBT1C101MPD1TA
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 100UF 20% 16V RADIAL
I roto i te taonga: 318664 pcs
Tikiake: UBT1C101MPD1TA.pdf
RFQ
UBT1A471MPD8
UBT1A471MPD8
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 470UF 20% 10V THRU HOLE