UBT1A471MPD1TD
NichiconNichicon
UBT1A471MPD1TD Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UBT1A471MPD1TD
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 470UF 20% 10V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UBT1A471MPD1TD.pdf2.UBT1A471MPD1TD.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UBT1A471MPD1TD
Tau Wae UBT1A471MPD1TD Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 470UF 20% 10V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 358995 pcs Pepa Raraunga 1.UBT1A471MPD1TD.pdf2.UBT1A471MPD1TD.pdf
Putanga - Kua tohua 10V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.394" Dia (10.00mm)
Raupapa UBT Ripple Current @ Low Frequency 340mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 680mA @ 100kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Tape & Box (TB)
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa 493-4487-3
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 27 Weeks
Life @ Temp. 5000 Hrs @ 125°C Te Whakahaere Arataki 0.197" (5.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Hapa 100 mOhms
Teitei - Tae (Max) 0.571" (14.50mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 470µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 125°C Te kaha 470µF
Nga tono Automotive
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
UBT1A471MPD
UBT1A471MPD
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 470UF 20% 10V RADIAL