UAQ2D101MHD6
NichiconNichicon
Nichicon
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UAQ2D101MHD6
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 100UF 20% 200V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UAQ2D101MHD6.pdf2.UAQ2D101MHD6.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
200 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UAQ2D101MHD6
Tau Wae UAQ2D101MHD6 Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 100UF 20% 200V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 87536 pcs Pepa Raraunga 1.UAQ2D101MHD6.pdf2.UAQ2D101MHD6.pdf
Putanga - Kua tohua 200V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.630" Dia (16.00mm)
Raupapa UAQ Ripple Current @ Low Frequency 335mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 536mA @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Tae Mahi -40°C ~ 105°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 29 Weeks Life @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Te Whakahaere Arataki 0.295" (7.50mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 1.063" (27.00mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 100µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C Te kaha 100µF