UAQ2D181MHD
Hua Hua
Tau Wae: UAQ2D181MHD
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 180UF 20% 200V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UAQ2D181MHD.pdf2.UAQ2D181MHD.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
150 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UAQ2D181MHD
Tau Wae UAQ2D181MHD Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 180UF 20% 200V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 62694 pcs Pepa Raraunga 1.UAQ2D181MHD.pdf2.UAQ2D181MHD.pdf
Putanga - Kua tohua 200V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.630" Dia (16.00mm)
Raupapa UAQ Ripple Current @ Low Frequency 495mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 792mA @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Tae Mahi -40°C ~ 105°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 24 Weeks Life @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Te Whakahaere Arataki 0.295" (7.50mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 1.476" (37.50mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 180µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C Te kaha 180µF
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
UAQ2D151MRD3TN
UAQ2D151MRD3TN
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 150UF 20% 200V RADIAL
I roto i te taonga: 54675 pcs
Tikiake: UAQ2D151MRD3TN.pdf
RFQ
UAQ2D220MPD
UAQ2D220MPD
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 22UF 20% 200V RADIAL
I roto i te taonga: 106237 pcs
Tikiake: UAQ2D220MPD.pdf
RFQ
UAQ2D181MHD6
UAQ2D181MHD6
Whakaahuatanga: CAP ALUM 180UF 20% 200V RADIAL