RSB0E561MCN1GS
NichiconNichicon
RSB0E561MCN1GS Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RSB0E561MCN1GS
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM POLY 560UF 20% 2.5V SMD
Ngā Rauemi: 1.RSB0E561MCN1GS.pdf2.RSB0E561MCN1GS.pdf3.RSB0E561MCN1GS.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
2000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RSB0E561MCN1GS
Tau Wae RSB0E561MCN1GS Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM POLY 560UF 20% 2.5V SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Putanga - Kua tohua 2.5V Momo Polymer
Te manawanui ±20% Te Rahi Whenua Whenua 0.256" L x 0.256" W (6.50mm x 6.50mm)
Rahi / Rahi 0.248" Dia (6.30mm) Raupapa FPCAP, RSB
Ripple Current @ Low Frequency 380mA @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 3.8A @ 100kHz
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case Radial, Can - SMD Ētahi Ingoa 493-14283-2
RSB0E561MCN1GS-ND
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks
Life @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.236" (6.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 10 mOhm Whakaahuatanga Taipitopito 560µF 2.5V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can - SMD 10 mOhm 2000 Hrs @ 105°C
Te kaha 560µF Nga tono General Purpose