RSB0E391MCN1GS
NichiconNichicon
RSB0E391MCN1GS Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RSB0E391MCN1GS
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM POLY 390UF 20% 2.5V SMD
Ngā Rauemi: 1.RSB0E391MCN1GS.pdf2.RSB0E391MCN1GS.pdf3.RSB0E391MCN1GS.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RSB0E391MCN1GS
Tau Wae RSB0E391MCN1GS Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM POLY 390UF 20% 2.5V SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Putanga - Kua tohua 2.5V Momo Polymer
Te manawanui ±20% Te Rahi Whenua Whenua 0.256" L x 0.256" W (6.50mm x 6.50mm)
Rahi / Rahi 0.248" Dia (6.30mm) Raupapa FPCAP, RSB
Ripple Current @ Low Frequency 365mA @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 3.65A @ 100kHz
Ratonga - Packaging Original-Reel®
Paa / Case Radial, Can - SMD Ētahi Ingoa 493-14282-6
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks
Life @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.236" (6.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 10 mOhm Whakaahuatanga Taipitopito 390µF 2.5V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can - SMD 10 mOhm 2000 Hrs @ 105°C
Te kaha 390µF Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
RSB-500-100
RSB-500-100
Kaihanga: Riedon
Whakaahuatanga: RES CHAS MNT 200 UOHM .25% 50W
I roto i te taonga: 4521 pcs
Tikiake: RSB-500-100.pdf
RFQ
RSB0J221MCN1GS
RSB0J221MCN1GS
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM POLY 220UF 20% 6.3V SMD