RR71C680MDN1KX
NichiconNichicon
RR71C680MDN1KX Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RR71C680MDN1KX
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM POLY 68UF 20% 16V T/H
Ngā Rauemi: 1.RR71C680MDN1KX.pdf2.RR71C680MDN1KX.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RR71C680MDN1KX
Tau Wae RR71C680MDN1KX Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM POLY 68UF 20% 16V T/H Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 288251 pcs Pepa Raraunga 1.RR71C680MDN1KX.pdf2.RR71C680MDN1KX.pdf
Putanga - Kua tohua 16V Momo Polymer
Te manawanui ±20% Te Rahi Whenua Whenua -
Rahi / Rahi 0.315" Dia (8.00mm) Raupapa FPCAP, RR7
Ripple Current @ Low Frequency 560mA @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 5.6A @ 100kHz
Ratonga - Packaging Tape & Box (TB)
Paa / Case Radial, Can Tae Mahi -55°C ~ 105°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks Life @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Te Whakahaere Arataki 0.138" (3.50mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.512" (13.00mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 7 mOhm
Whakaahuatanga Taipitopito 68µF 16V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can 7 mOhm 2000 Hrs @ 105°C Te kaha 68µF
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
RR71C331MDN1
RR71C331MDN1
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM POLY 330UF 20% 16V T/H
I roto i te taonga: 206672 pcs
Tikiake: RR71C331MDN1.pdf
RFQ
RR71C101MDN1
RR71C101MDN1
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM POLY 100UF 20% 16V T/H
I roto i te taonga: 305004 pcs
Tikiake: RR71C101MDN1.pdf
RFQ
RR71C680MDN1
RR71C680MDN1
Whakaahuatanga: CAP ALUM POLY 68UF 20% 16V T/H