RR71C101MDN1
NichiconNichicon
RR71C101MDN1 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RR71C101MDN1
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM POLY 100UF 20% 16V T/H
Ngā Rauemi: 1.RR71C101MDN1.pdf2.RR71C101MDN1.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RR71C101MDN1
Tau Wae RR71C101MDN1 Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM POLY 100UF 20% 16V T/H Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 305004 pcs Pepa Raraunga 1.RR71C101MDN1.pdf2.RR71C101MDN1.pdf
Putanga - Kua tohua 16V Momo Polymer
Te manawanui ±20% Te Rahi Whenua Whenua -
Rahi / Rahi 0.315" Dia (8.00mm) Raupapa FPCAP, RR7
Ripple Current @ Low Frequency 560mA @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 5.6A @ 100kHz
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa 493-3716
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks
Life @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.138" (3.50mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.512" (13.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 7 mOhm Whakaahuatanga Taipitopito 100µF 16V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can 7 mOhm 2000 Hrs @ 105°C
Te kaha 100µF Nga tono General Purpose