RPS1E391MCN1GS
NichiconNichicon
Nichicon
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RPS1E391MCN1GS
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM POLY 390UF 20% 25V SMD
Ngā Rauemi: RPS1E391MCN1GS.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
400 pcs
800 pcs
1200 pcs
2000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RPS1E391MCN1GS
Tau Wae RPS1E391MCN1GS Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM POLY 390UF 20% 25V SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 94116 pcs Pepa Raraunga RPS1E391MCN1GS.pdf
Putanga - Kua tohua 25V Momo Polymer
Te manawanui ±20% Te Rahi Whenua Whenua 0.406" L x 0.406" W (10.30mm x 10.30mm)
Rahi / Rahi 0.394" Dia (10.00mm) Raupapa FPCAP, RPS
Ripple Current @ Low Frequency 480mA @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 4.8A @ 100kHz
Ratonga - Packaging Tape & Box (TB)
Paa / Case Radial, Can - SMD Ētahi Ingoa 493-16412-3
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks
Life @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.500" (12.70mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 16 mOhm Whakaahuatanga Taipitopito 390µF 25V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can - SMD 16 mOhm 2000 Hrs @ 105°C
Te kaha 390µF Nga tono General Purpose