RPS1C821MCN1GS
NichiconNichicon
Nichicon
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RPS1C821MCN1GS
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM POLY 820UF 20% 16V SMD
Ngā Rauemi: 1.RPS1C821MCN1GS.pdf2.RPS1C821MCN1GS.pdf3.RPS1C821MCN1GS.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
400 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RPS1C821MCN1GS
Tau Wae RPS1C821MCN1GS Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM POLY 820UF 20% 16V SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
Putanga - Kua tohua 16V Momo Polymer
Te manawanui ±20% Te Rahi Whenua Whenua 0.406" L x 0.406" W (10.30mm x 10.30mm)
Rahi / Rahi 0.394" Dia (10.00mm) Raupapa FPCAP, RPS
Ripple Current @ Low Frequency 420mA @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 4.2A @ 100kHz
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case Radial, Can - SMD Tae Mahi -55°C ~ 105°C
Momo Tae Surface Mount Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks
Life @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki -
Teitei - Tae (Max) 0.500" (12.70mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 18 mOhm
Whakaahuatanga Taipitopito 820µF 16V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can - SMD 18 mOhm 2000 Hrs @ 105°C Te kaha 820µF