RPS1A561MCN1GS
NichiconNichicon
RPS1A561MCN1GS Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RPS1A561MCN1GS
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM POLY 560UF 20% 10V SMD
Ngā Rauemi: 1.RPS1A561MCN1GS.pdf2.RPS1A561MCN1GS.pdf3.RPS1A561MCN1GS.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RPS1A561MCN1GS
Tau Wae RPS1A561MCN1GS Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM POLY 560UF 20% 10V SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Putanga - Kua tohua 10V Momo Polymer
Te manawanui ±20% Te Rahi Whenua Whenua 0.406" L x 0.406" W (10.30mm x 10.30mm)
Rahi / Rahi 0.394" Dia (10.00mm) Raupapa FPCAP, RPS
Ripple Current @ Low Frequency 530mA @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 5.3A @ 100kHz
Ratonga - Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case Radial, Can - SMD Ētahi Ingoa 493-3847-1
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks
Life @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.488" (12.40mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 13 mOhm Whakaahuatanga Taipitopito 560µF 10V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can - SMD 13 mOhm 2000 Hrs @ 105°C
Te kaha 560µF Nga tono General Purpose