RPS1A470MCN1GS
NichiconNichicon
RPS1A470MCN1GS Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RPS1A470MCN1GS
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM POLY 47UF 20% 10V SMD
Ngā Rauemi: 1.RPS1A470MCN1GS.pdf2.RPS1A470MCN1GS.pdf3.RPS1A470MCN1GS.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
2000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RPS1A470MCN1GS
Tau Wae RPS1A470MCN1GS Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM POLY 47UF 20% 10V SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Putanga - Kua tohua 10V Momo Polymer
Te manawanui ±20% Te Rahi Whenua Whenua 0.256" L x 0.256" W (6.50mm x 6.50mm)
Rahi / Rahi 0.248" Dia (6.30mm) Raupapa FPCAP, RPS
Ripple Current @ Low Frequency 210mA @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 2.1A @ 100kHz
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case Radial, Can - SMD Ētahi Ingoa 493-3842-2
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks
Life @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.224" (5.70mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 40 mOhm Whakaahuatanga Taipitopito 47µF 10V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can - SMD 40 mOhm 2000 Hrs @ 105°C
Te kaha 47µF Nga tono General Purpose