RNU1V151MDN1PH
NichiconNichicon
RNU1V151MDN1PH Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RNU1V151MDN1PH
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM POLY 150UF 20% 35V T/H
Ngā Rauemi: 1.RNU1V151MDN1PH.pdf2.RNU1V151MDN1PH.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RNU1V151MDN1PH
Tau Wae RNU1V151MDN1PH Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM POLY 150UF 20% 35V T/H Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 73047 pcs Pepa Raraunga 1.RNU1V151MDN1PH.pdf2.RNU1V151MDN1PH.pdf
Putanga - Kua tohua 35V Momo Polymer
Te manawanui ±20% Te Rahi Whenua Whenua -
Rahi / Rahi 0.394" Dia (10.00mm) Raupapa FPCAP, RNU
Ripple Current @ Low Frequency 380mA @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 3.8A @ 100kHz
Ratonga - Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa 493-6642-1
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks
Life @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.197" (5.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.551" (14.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 20 mOhm Whakaahuatanga Taipitopito 150µF 35V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can 20 mOhm 2000 Hrs @ 105°C
Te kaha 150µF Nga tono General Purpose