RNU1V151MDN1
NichiconNichicon
Nichicon
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RNU1V151MDN1
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM POLY 150UF 20% 35V T/H
Ngā Rauemi: 1.RNU1V151MDN1.pdf2.RNU1V151MDN1.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
300 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RNU1V151MDN1
Tau Wae RNU1V151MDN1 Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM POLY 150UF 20% 35V T/H Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 93105 pcs Pepa Raraunga 1.RNU1V151MDN1.pdf2.RNU1V151MDN1.pdf
Putanga - Kua tohua 35V Momo Polymer
Te manawanui ±20% Te Rahi Whenua Whenua -
Rahi / Rahi 0.394" Dia (10.00mm) Raupapa FPCAP, RNU
Ripple Current @ Low Frequency 380mA @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 3.8A @ 100kHz
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Tae Mahi -55°C ~ 105°C
Momo Tae Through Hole Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks
Life @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.197" (5.00mm)
Teitei - Tae (Max) 0.551" (14.00mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 20 mOhm
Whakaahuatanga Taipitopito 150µF 35V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can 20 mOhm 2000 Hrs @ 105°C Te kaha 150µF