RNS1C470MDS1
NichiconNichicon
RNS1C470MDS1 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RNS1C470MDS1
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM POLY 47UF 20% 16V T/H
Ngā Rauemi: 1.RNS1C470MDS1.pdf2.RNS1C470MDS1.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RNS1C470MDS1
Tau Wae RNS1C470MDS1 Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM POLY 47UF 20% 16V T/H Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 396274 pcs Pepa Raraunga 1.RNS1C470MDS1.pdf2.RNS1C470MDS1.pdf
Putanga - Kua tohua 16V Momo Polymer
Te manawanui ±20% Te Rahi Whenua Whenua -
Rahi / Rahi 0.248" Dia (6.30mm) Raupapa FPCAP, RNS
Ripple Current @ Low Frequency 240mA @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 2.4A @ 100kHz
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa 493-14232
RNS1C470MDS1-ND
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks
Life @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.098" (2.50mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.433" (11.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 42 mOhm Whakaahuatanga Taipitopito 47µF 16V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can 42 mOhm 2000 Hrs @ 105°C
Te kaha 47µF Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
RNS1D101MDN1
RNS1D101MDN1
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM POLY 100UF 20% 20V T/H
I roto i te taonga: 246202 pcs
Tikiake: RNS1D101MDN1.pdf
RFQ
RNS1C470MDS1JX
RNS1C470MDS1JX
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM POLY 47UF 20% 16V T/H