RNS1C331MDN1PH
NichiconNichicon
RNS1C331MDN1PH Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RNS1C331MDN1PH
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM POLY 330UF 20% 16V T/H
Ngā Rauemi: 1.RNS1C331MDN1PH.pdf2.RNS1C331MDN1PH.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RNS1C331MDN1PH
Tau Wae RNS1C331MDN1PH Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM POLY 330UF 20% 16V T/H Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 129851 pcs Pepa Raraunga 1.RNS1C331MDN1PH.pdf2.RNS1C331MDN1PH.pdf
Putanga - Kua tohua 16V Momo Polymer
Te manawanui ±20% Te Rahi Whenua Whenua -
Rahi / Rahi 0.394" Dia (10.00mm) Raupapa FPCAP, RNS
Ripple Current @ Low Frequency 550mA @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 5.5A @ 100kHz
Ratonga - Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa 493-7360-1
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks
Life @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.197" (5.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.551" (14.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 10 mOhm Whakaahuatanga Taipitopito 330µF 16V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can 10 mOhm 2000 Hrs @ 105°C
Te kaha 330µF Nga tono General Purpose