RNL1C122MDS1
Hua Hua
Tau Wae: RNL1C122MDS1
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM POLY 1200UF 20% 16V T/H
Ngā Rauemi: RNL1C122MDS1.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RNL1C122MDS1
Tau Wae RNL1C122MDS1 Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM POLY 1200UF 20% 16V T/H Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 96699 pcs Pepa Raraunga RNL1C122MDS1.pdf
Putanga - Kua tohua 16V Momo Polymer
Te manawanui ±20% Te Rahi Whenua Whenua -
Rahi / Rahi 0.315" Dia (8.00mm) Raupapa FPCAP, RNL
Ripple Current @ Low Frequency 750mA @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 7.5A @ 100kHz
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa 493-16387
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks
Life @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.138" (3.50mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.846" (21.50mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 8 mOhm Whakaahuatanga Taipitopito 1200µF 16V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can 8 mOhm 2000 Hrs @ 105°C
Te kaha 1200µF Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
RNL1C152MDS1
RNL1C152MDS1
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM POLY 1500UF 20% 16V T/H
I roto i te taonga: 67756 pcs
Tikiake: RNL1C152MDS1.pdf
RFQ
RNL1C102MDS1PX
RNL1C102MDS1PX
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM POLY 1000UF 20% 16V T/H
I roto i te taonga: 98255 pcs
Tikiake: RNL1C102MDS1PX.pdf
RFQ
RNL1C122MDS1KX
RNL1C122MDS1KX
Whakaahuatanga: CAP ALUM POLY 1200UF 20% 16V T/H