RNL1C222MDS1
Hua Hua
Tau Wae: RNL1C222MDS1
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM POLY 2200UF 20% 16V T/H
Ngā Rauemi: RNL1C222MDS1.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RNL1C222MDS1
Tau Wae RNL1C222MDS1 Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM POLY 2200UF 20% 16V T/H Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 52965 pcs Pepa Raraunga RNL1C222MDS1.pdf
Putanga - Kua tohua 16V Momo Polymer
Te manawanui ±20% Te Rahi Whenua Whenua -
Rahi / Rahi 0.394" Dia (10.00mm) Raupapa FPCAP, RNL
Ripple Current @ Low Frequency 810mA @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 8.1A @ 100kHz
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa 493-16394
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks
Life @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.197" (5.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.846" (21.50mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 8 mOhm Whakaahuatanga Taipitopito 2200µF 16V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can 8 mOhm 2000 Hrs @ 105°C
Te kaha 2200µF Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
RNL1C681MDS1KX
RNL1C681MDS1KX
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM POLY 680UF 20% 16V T/H
I roto i te taonga: 103721 pcs
Tikiake: RNL1C681MDS1KX.pdf
RFQ
RNL1C681MDS1PX
RNL1C681MDS1PX
Kaihanga: Nichicon
I roto i te taonga: 170480 pcs
Tikiake: RNL1C681MDS1PX.pdf
RFQ
RNL1C222MDS1PH
RNL1C222MDS1PH
Whakaahuatanga: CAP ALUM POLY 2200UF 20% 16V T/H