RL80J471MDNASQKX
NichiconNichicon
RL80J471MDNASQKX Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RL80J471MDNASQKX
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM POLY 470UF 20% 6.3V T/H
Ngā Rauemi: 1.RL80J471MDNASQKX.pdf2.RL80J471MDNASQKX.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
2000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RL80J471MDNASQKX
Tau Wae RL80J471MDNASQKX Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM POLY 470UF 20% 6.3V T/H Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 303361 pcs Pepa Raraunga 1.RL80J471MDNASQKX.pdf2.RL80J471MDNASQKX.pdf
Putanga - Kua tohua 6.3V Momo Polymer
Te manawanui ±20% Te Rahi Whenua Whenua -
Rahi / Rahi 0.315" Dia (8.00mm) Raupapa FPCAP, RL8
Ripple Current @ Low Frequency 570mA @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 5.7A @ 100kHz
Ratonga - Packaging Tape & Box (TB)
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa 493-4019-3
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks
Life @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.138" (3.50mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.315" (8.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 8 mOhm Whakaahuatanga Taipitopito 470µF 6.3V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can 8 mOhm 5000 Hrs @ 105°C
Te kaha 470µF Nga tono General Purpose