RL80J102MDN1PX
NichiconNichicon
RL80J102MDN1PX Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RL80J102MDN1PX
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM POLY 1000UF 6.3V T/H
Ngā Rauemi: 1.RL80J102MDN1PX.pdf2.RL80J102MDN1PX.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RL80J102MDN1PX
Tau Wae RL80J102MDN1PX Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM POLY 1000UF 6.3V T/H Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 207003 pcs Pepa Raraunga 1.RL80J102MDN1PX.pdf2.RL80J102MDN1PX.pdf
Putanga - Kua tohua 6.3V Momo Polymer
Te manawanui ±20% Te Rahi Whenua Whenua -
Rahi / Rahi 0.315" Dia (8.00mm) Raupapa FPCAP, RL8
Ripple Current @ Low Frequency 570mA @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 5.7A @ 100kHz
Ratonga - Packaging Tape & Box (TB)
Paa / Case Radial, Can Tae Mahi -55°C ~ 105°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks Life @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Te Whakahaere Arataki 0.138" (3.50mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.354" (9.00mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 9 mOhm
Whakaahuatanga Taipitopito 1000µF 6.3V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can 9 mOhm 2000 Hrs @ 105°C Te kaha 1000µF