RHT1A561MDN1PH
NichiconNichicon
RHT1A561MDN1PH Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RHT1A561MDN1PH
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM POLY 560UF 20% 10V T/H
Ngā Rauemi: 1.RHT1A561MDN1PH.pdf2.RHT1A561MDN1PH.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RHT1A561MDN1PH
Tau Wae RHT1A561MDN1PH Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM POLY 560UF 20% 10V T/H Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 102366 pcs Pepa Raraunga 1.RHT1A561MDN1PH.pdf2.RHT1A561MDN1PH.pdf
Putanga - Kua tohua 10V Momo Polymer
Te manawanui ±20% Te Rahi Whenua Whenua -
Rahi / Rahi 0.394" Dia (10.00mm) Raupapa FPCAP, RHT
Ripple Current @ Low Frequency 525mA @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 5.25A @ 100kHz
Ratonga - Packaging Tape & Box (TB)
Paa / Case Radial, Can Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks Life @ Temp. 1000 Hrs @ 125°C
Te Whakahaere Arataki 0.197" (5.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.551" (14.00mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 13 mOhm
Whakaahuatanga Taipitopito 560µF 10V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can 13 mOhm 1000 Hrs @ 125°C Te kaha 560µF
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
RHT1A391MDN1
RHT1A391MDN1
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM POLY 390UF 20% 10V T/H
I roto i te taonga: 123186 pcs
Tikiake: RHT1A391MDN1.pdf
RFQ
RHT1D151MDN1PH
RHT1D151MDN1PH
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM POLY 150UF 20% 20V T/H
I roto i te taonga: 130679 pcs
Tikiake: RHT1D151MDN1PH.pdf
RFQ
RHT1A561MDN1
RHT1A561MDN1
Whakaahuatanga: CAP ALUM POLY 560UF 20% 10V T/H