RHT1A391MDN1PX
NichiconNichicon
Nichicon
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RHT1A391MDN1PX
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM POLY 390UF 20% 10V T/H
Ngā Rauemi: 1.RHT1A391MDN1PX.pdf2.RHT1A391MDN1PX.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RHT1A391MDN1PX
Tau Wae RHT1A391MDN1PX Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM POLY 390UF 20% 10V T/H Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 135617 pcs Pepa Raraunga 1.RHT1A391MDN1PX.pdf2.RHT1A391MDN1PX.pdf
Putanga - Kua tohua 10V Momo Polymer
Te manawanui ±20% Te Rahi Whenua Whenua -
Rahi / Rahi 0.315" Dia (8.00mm) Raupapa FPCAP, RHT
Ripple Current @ Low Frequency 395mA @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 3.95A @ 100kHz
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case Radial, Can Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Through Hole Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks
Life @ Temp. 1000 Hrs @ 125°C Te Whakahaere Arataki 0.138" (3.50mm)
Teitei - Tae (Max) 0.512" (13.00mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 16 mOhm
Whakaahuatanga Taipitopito 390µF 10V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can 16 mOhm 1000 Hrs @ 125°C Te kaha 390µF