QYX2A473KTP
NichiconNichicon
QYX2A473KTP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: QYX2A473KTP
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP FILM 0.047UF 10% 100VDC RAD
Ngā Rauemi: 1.QYX2A473KTP.pdf2.QYX2A473KTP.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o QYX2A473KTP
Tau Wae QYX2A473KTP Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP FILM 0.047UF 10% 100VDC RAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 539759 pcs Pepa Raraunga 1.QYX2A473KTP.pdf2.QYX2A473KTP.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 100V Whakaaetanga Ngaohiko - AC -
Te manawanui ±10% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 0.335" L x 0.177" W (8.50mm x 4.50mm) Raupapa QYX
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa 493-3430
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks
Te Whakahaere Arataki 0.197" (5.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.551" (14.00mm) Ngā āhuatanga -
Rauemi Dielectric Polyester Whakaahuatanga Taipitopito 0.047µF Film Capacitor 100V Polyester Radial
Te kaha 0.047µF Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
QYX2A474KTP
QYX2A474KTP
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP FILM 0.47UF 10% 100VDC RAD
I roto i te taonga: 162123 pcs
Tikiake: QYX2A474KTP.pdf
RFQ
QYX2A472JTP1FD
QYX2A472JTP1FD
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP FILM 4700PF 5% 100VDC RAD
I roto i te taonga: 470273 pcs
Tikiake: QYX2A472JTP1FD.pdf
RFQ
QYX2A473KTP1FD
QYX2A473KTP1FD
Whakaahuatanga: CAP FILM 0.047UF 10% 100VDC RAD