QYX2A472JTP1FD
NichiconNichicon
Nichicon
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: QYX2A472JTP1FD
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP FILM 4700PF 5% 100VDC RAD
Ngā Rauemi: 1.QYX2A472JTP1FD.pdf2.QYX2A472JTP1FD.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1700 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o QYX2A472JTP1FD
Tau Wae QYX2A472JTP1FD Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP FILM 4700PF 5% 100VDC RAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 470273 pcs Pepa Raraunga 1.QYX2A472JTP1FD.pdf2.QYX2A472JTP1FD.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 100V Whakaaetanga Ngaohiko - AC -
Te manawanui ±5% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 0.236" L x 0.118" W (6.00mm x 3.00mm) Raupapa QYX
Ratonga - Paa / Case Radial
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Through Hole
Te Tae Kaituku Taeke 17 Weeks Te Whakahaere Arataki 0.197" (5.00mm)
Teitei - Tae (Max) 0.709" (18.00mm) Ngā āhuatanga -
Rauemi Dielectric Polyester Whakaahuatanga Taipitopito 4700pF Film Capacitor 100V Polyester Radial
Te kaha 4700pF Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
QYX2A472JTP
QYX2A472JTP
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP FILM 4700PF 5% 100VDC RADIAL