QYX2A332KTP
NichiconNichicon
QYX2A332KTP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: QYX2A332KTP
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP FILM 3300PF 10% 100VDC RAD
Ngā Rauemi: 1.QYX2A332KTP.pdf2.QYX2A332KTP.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o QYX2A332KTP
Tau Wae QYX2A332KTP Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP FILM 3300PF 10% 100VDC RAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 810791 pcs Pepa Raraunga 1.QYX2A332KTP.pdf2.QYX2A332KTP.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 100V Whakaaetanga Ngaohiko - AC -
Te manawanui ±10% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 0.217" L x 0.110" W (5.50mm x 2.80mm) Raupapa QYX
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa 493-3416
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks
Te Whakahaere Arataki 0.138" (3.50mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.472" (12.00mm) Ngā āhuatanga -
Rauemi Dielectric Polyester Whakaahuatanga Taipitopito 3300pF Film Capacitor 100V Polyester Radial
Te kaha 3300pF Nga tono General Purpose