QYX2A332JTP1FD
NichiconNichicon
Nichicon
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: QYX2A332JTP1FD
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP FILM 3300PF 5% 100VDC RAD
Ngā Rauemi: 1.QYX2A332JTP1FD.pdf2.QYX2A332JTP1FD.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1700 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o QYX2A332JTP1FD
Tau Wae QYX2A332JTP1FD Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP FILM 3300PF 5% 100VDC RAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 585333 pcs Pepa Raraunga 1.QYX2A332JTP1FD.pdf2.QYX2A332JTP1FD.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 100V Whakaaetanga Ngaohiko - AC -
Te manawanui ±5% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 0.217" L x 0.110" W (5.50mm x 2.80mm) Raupapa QYX
Ratonga - Paa / Case Radial
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Through Hole
Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks Te Whakahaere Arataki 0.197" (5.00mm)
Teitei - Tae (Max) 0.709" (18.00mm) Ngā āhuatanga -
Rauemi Dielectric Polyester Whakaahuatanga Taipitopito 3300pF Film Capacitor 100V Polyester Radial
Te kaha 3300pF Nga tono General Purpose