QYX1H823JTP
NichiconNichicon
QYX1H823JTP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: QYX1H823JTP
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP FILM 0.082UF 5% 50VDC RADIAL
Ngā Rauemi: 1.QYX1H823JTP.pdf2.QYX1H823JTP.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o QYX1H823JTP
Tau Wae QYX1H823JTP Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP FILM 0.082UF 5% 50VDC RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 605766 pcs Pepa Raraunga 1.QYX1H823JTP.pdf2.QYX1H823JTP.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 50V Whakaaetanga Ngaohiko - AC -
Te manawanui ±5% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 0.315" L x 0.177" W (8.00mm x 4.50mm) Raupapa QYX
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa 493-3466
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 17 Weeks
Te Whakahaere Arataki 0.197" (5.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.433" (11.00mm) Ngā āhuatanga -
Rauemi Dielectric Polyester Whakaahuatanga Taipitopito 0.082µF Film Capacitor 50V Polyester Radial
Te kaha 0.082µF Nga tono General Purpose