QYX1H683KTP
NichiconNichicon
QYX1H683KTP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: QYX1H683KTP
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP FILM 0.068UF 10% 50VDC RAD
Ngā Rauemi: 1.QYX1H683KTP.pdf2.QYX1H683KTP.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o QYX1H683KTP
Tau Wae QYX1H683KTP Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP FILM 0.068UF 10% 50VDC RAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 590709 pcs Pepa Raraunga 1.QYX1H683KTP.pdf2.QYX1H683KTP.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 50V Whakaaetanga Ngaohiko - AC -
Te manawanui ±10% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 0.315" L x 0.197" W (8.00mm x 5.00mm) Raupapa QYX
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa 493-3399
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks
Te Whakahaere Arataki 0.197" (5.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.433" (11.00mm) Ngā āhuatanga -
Rauemi Dielectric Polyester Whakaahuatanga Taipitopito 0.068µF Film Capacitor 50V Polyester Radial
Te kaha 0.068µF Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
QYX1H682KTP
QYX1H682KTP
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP FILM 6800PF 10% 50VDC RADIAL
I roto i te taonga: 812374 pcs
Tikiake: QYX1H682KTP.pdf
RFQ
QYX1H683KTP3TA
QYX1H683KTP3TA
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP FILM 0.068UF 10% 50VDC RAD
I roto i te taonga: 743849 pcs
Tikiake: QYX1H683KTP3TA.pdf
RFQ
QYX1H683KTP1FD
QYX1H683KTP1FD