QYX1H184JTP
NichiconNichicon
QYX1H184JTP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: QYX1H184JTP
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP FILM 0.18UF 5% 50VDC RADIAL
Ngā Rauemi: 1.QYX1H184JTP.pdf2.QYX1H184JTP.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o QYX1H184JTP
Tau Wae QYX1H184JTP Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP FILM 0.18UF 5% 50VDC RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 425032 pcs Pepa Raraunga 1.QYX1H184JTP.pdf2.QYX1H184JTP.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 50V Whakaaetanga Ngaohiko - AC -
Te manawanui ±5% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 0.413" L x 0.236" W (10.50mm x 6.00mm) Raupapa QYX
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa 493-3470
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks
Te Whakahaere Arataki 0.197" (5.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.532" (13.50mm) Ngā āhuatanga -
Rauemi Dielectric Polyester Whakaahuatanga Taipitopito 0.18µF Film Capacitor 50V Polyester Radial
Te kaha 0.18µF Nga tono General Purpose