QYX1H183KTP
NichiconNichicon
QYX1H183KTP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: QYX1H183KTP
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP FILM 0.018UF 10% 50VDC RAD
Ngā Rauemi: 1.QYX1H183KTP.pdf2.QYX1H183KTP.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o QYX1H183KTP
Tau Wae QYX1H183KTP Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP FILM 0.018UF 10% 50VDC RAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 974646 pcs Pepa Raraunga 1.QYX1H183KTP.pdf2.QYX1H183KTP.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 50V Whakaaetanga Ngaohiko - AC -
Te manawanui ±10% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 0.236" L x 0.138" W (6.00mm x 3.50mm) Raupapa QYX
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa 493-3392
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks
Te Whakahaere Arataki 0.138" (3.50mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.394" (10.00mm) Ngā āhuatanga -
Rauemi Dielectric Polyester Whakaahuatanga Taipitopito 0.018µF Film Capacitor 50V Polyester Radial
Te kaha 0.018µF Nga tono General Purpose