QYS1H104KTP
NichiconNichicon
Nichicon
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: QYS1H104KTP
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP FILM 0.1UF 10% 50VDC RADIAL
Ngā Rauemi: QYS1H104KTP.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1300 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o QYS1H104KTP
Tau Wae QYS1H104KTP Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP FILM 0.1UF 10% 50VDC RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 448981 pcs Pepa Raraunga QYS1H104KTP.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 50V Whakaaetanga Ngaohiko - AC -
Te manawanui ±10% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 0.374" L x 0.256" W (9.50mm x 6.50mm) Raupapa YS
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks Te Whakahaere Arataki 0.197" (5.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.295" (7.50mm)
Ngā āhuatanga - Rauemi Dielectric Polyester
Whakaahuatanga Taipitopito 0.1µF Film Capacitor 50V Polyester Radial Te kaha 0.1µF